Budynek Centropap w dzień

Kim jesteśmy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi sieciami handlowymi w Polsce, co świadczy o rzetelnosci, terminowości i wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

Nasza firma powstała w 1990 roku, od początku budując relacje z klientami na fundamencie solidności, jakości i terminowości, przez lata pracując na opinię firmy rzetelnej i godnej zaufania. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się i modernizujemy nasz park maszynowy. Aktualnie możemy zaoferować pełną obsługę w zakresie druku offsetowego, do formatu A0 włącznie, przy zapewnieniu krótkich terminów realizacji i najwyższej jakości.

Niebieski kciuk w górę obok niebieskie serce

Wysoka jakość - korzystna cena

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy również technologię druku cyfrowego, co daje nam możliwość realizacji zleceń niskonakładowych w korzystnej cenie.

Biała ikona telefonu stacjonarnego

Wydruk wielkoformatowy - nieograniczone możliwości

W 2005 roku utworzyliśmy sekcję wydruków wielkoformatowych, tym samym nasza firma zyskała zupełnie nowe i niemal nieograniczone możliwości w zakresie obsługi rynku reklamowego.

Budynek Centropap w nocy

Nasze doświadczenie

Oferujemy kompleksową i terminową obsługę w zakresie wszelkich potrzeb związanych z drukowaniem i reklamą. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji takiego asortymentu jak: plakaty, katalogi, ulotki, gazetki reklamowe, wizytówki, kalendarze, teczki, bannery reklamowe, billboardy, citylighty, tablice reklamowe, folie samoprzylepne, oklejanie witryn, naklejki podłogowe, ścianki wystawiennicze, roll-upy, stojaki, przypinki, znaczki, opakowania kartonowe.

Zobacz, jakiego rodzaju wydruki są najczęściej zamawiane w drukarni Centropap Łódź:

Druk offsetowy

90%

Druk wielkoformatowy

80%

Druk cyfrowy

85%

Innowacja, jakość, terminowość.

Drukarnia Łódź - Centropap

Skontaktuj się z nami